Ноти сучасних пісень

Вітаю всіх музикантів, керівників вокальних гуртів та хорів. В цьому розділі я, аранжувальниця Ольга Токар, пропоную ноти сучасних пісень для хору, фортепіано, вокальних ансамблів та солістів.

Я створюю нотні обробки на 2-5 голосів для мішаного, дитячого, жіночого складів. Велика кількість пісень йде з авторською мінусовкою – дивіться список.
Я працюю з талановитою командою музикантів – композитор та поет Андрій Попруга, поетеса Надія Семена, піаніст та композитор Ігор Гришин (обробки естрадних пісень для фортепіано), аранжувальник DJ Equa Dor (сучасні мінуса, фонограми).

Мої обробки сучасних пісень для хору вже співають багато творчих колективів та виконавців України, Білорусі, Росії, Канади. Наприклад, Камерний хор “Легенда”, переможець Голосу Країни Олександр Клименко, Театр пісні Джерела, Народна артистка України Оксана Пекун та ін.
Я написала обробки на хіти таких співаків та гуртів, як Тіна Кароль, “Гриби”, Святослав Вакарчук, Володимир Івасюк, Світлана Лобода, Ірина Федишин.

Про мій сайт. Зараз є декілька розділів з тематическими розділами:
Ноти народних пісень
Колядки
Зарубіжні
Духовні
Написати мені

Придбавши у мене твір, Ви отримуєте:
1. повну нотну партитуру
2. окреме аудіо кожної партії (записані в студії моїм голосом)
3. готове аудіо демо (всі партії разом)
4. міді трек зі звуком фоно.

Якщо потрібні ноти є, але обробка естрадної пісні складна, або треба змінити склад виконавців, будь-ласка пишіть мені – я зроблю переклад, спрощення партитури, або навпаки.

Придбати ноти:
Вайбер, Телаграм: +38(066)777-56-45;
Пошта: ukr.nota@ukr.net
ФБ група: facebook.com/notyolgatokar/
Канал в Ютубі: Ноти українських пісень

 

Ноти 2021

Тут можуть бути як обробки популярних сучасних хітів, так і авторські естрадні пісні, які написані на замовлення. Ці пісні пишуться для певних заходів та свят: Шевченківські дні, День Незалежності, шкільні випускні, свято Купала та інші.

Ілларія «СИЛА»: ноти для жіночого тріо. Тональність – до мінор, діапазон – соль малої октави у альтів, мі бемоль другої октави. У соло можуть бути колоратури – до мі бемоль 3-ї октави. В наявності є мінусовка.
Ноти для тріо

 
«Пісня про пісню» – легендарний твір Тараса Петриненко, ноти для жіночого, дівочого ансамблю (квартету), якісна мінусовка студії «ПоТок».
Ноти для квартету під мінус (3 стор.)
Ноти для тріо під мінус (3 стор.)
Ноти для фортепіано (5 стор.)

 
«Учитель»: ноти та мінусовка для дитячо-юнацького, або жіночого тріо (ансамблю).Тональність – De-moll, діапазон – Ля малої октави у альтів, Ре другої октави.
Ноти для тріо

 
«В ніч На Івана на Купала» – купальська пісня, ноти та мінусовка для юнацько-дівочо-жіночого тріо. Оригінальний мінус гурту «Аква Віта» (не задавка)!
Тональність – до мажор, соло у 2-го сопрано, діапазон – Соль малої октави у альтів, До другої октави у сопрано.
Партитура для тріо (2 стор.)

 
«Кохання моє» – пісня з репертуару Театру пісні DZHERELA.
Ноти для жіночого ансамблю (тріо) та мінусовка. Партитура триголосна, оригінальний мінус.
Ноти для жіночого тріо (2 стор.)

 
«Не забудь» – красива балада про кохання з репертуару Ladies` TRIO.
Ноти та мінусовка для жіночого тріо. Тональність – Ре-мінор, діапазон – соль малої октави у альтів, До-дієз другої октави у сопрано.
Не забудь ноти для жіночого тріо (3 стор.)

 
«Пісня на добро» – ноти та мінусовка відомої естрадної пісні  для жіночого тріо, або мішаного ансамблю. Тональність – Ля-мінор, соло у народного сопрано, є два варіанти партитури: триголосна та мішана.
Ноти для жіночого ансамблю

 
«Доля в долонях» – фінальна пісня на випускний. Ноти з мінусовкою для дитячого, юнацького ансамблю (пісня з французського мюзікла “Ромео і Джульєтта” українською, тональність – Соль-мажор-мінор, з модуляцією у Сі-мінор, партитура триголосна)
Доля в долонях ноти для юнацького тріо (3 сторінки)
Доля в долонях під фортепіано (9 стор)

 
«Ой люлі, люлі, моя дитино» – пісня на вірші Тараса Шевченко, муз. М. Збарацького, ноти для ансамблю, хору.
Виконання – acapella, чотириголосна нотна партитура, тональність Фа-мажор з відхиленнями у Ре-мінор, діапазон ансамблю Соль малої октави у альтів, Фа другої октави у сопрано.
Ноти для квартету (2 стор.)

 
«Хотіла б я піснею стати»: ноти для чотириголосного жіночого хору (пісня на слова Лесі Українки, тональність – Сі-мінор, діапазон ансамблю Мі-малої октави у альтів, Мі-другої октави у сопрано)
Ноти для жіночого квартету (3 стор.)

 
«Ой тумане»: ноти для тріо під супровід фортепіано (тональність Мі-мінор, триголосна партитура, діапазон ансамблю: соль малої октави у альта, ре другої октави у сопрано)
Ноти для тріо під ф-но (10 сторінок)
Ноти для фортепіано (5 сторінок)

 
«Моя країна»: ноти для жіночого, мішаного ансамблю, яскрава та сучасна, хітова патріотична пісня про Україну. Написана спеціально до 30-ти річчя Незалежності України (партитура триголосна).
Ноти для жіночого тріо під супровід
Ноти для мішаного квартету під супровід

 
«Мама»: ноти для дитячого, дівочого ансамблю (тональність – Фа-мінор, з модуляцією у Сольмінор, партитура триголосна).
Ноти для жіночого тріо під супровід

 
«Червона стрічечка»: ноти для дівочого або жіночого ансамблю, жвава пісня про кохання (партитура на три та чотири голоси під фонограму).
Ноти для дівочого жіночого тріо.

 
«Ми танцюєм джаз»: для дитячого тріо, ансамблю, хору (пісня з репертуару A. Pipper з Білорусі). Нотна партитура триголосна, тональность – Ля♭ мінор, діапазон Ля♭ малої октави – Мі♭ 2-ї октави.
Ноти для вокального тріо
Фортепіано для вок. партитури Light
Тріо+фортепіано Light
Фортепіано ProVersion
Тріо+фортепіано ProVersion

 
Гурт Go_A «Соловей»: ноти для ансамблю, хору, тріо (пісня з репертуару гурту «GO_A»). Нотна партитура триголосна, тональність фа# мінор, діапазон хору: сі малої – мі другої октави.
Ноти для тріо
Ноти для квартету

 
«Квітка душа» для дитячого хору в обр. О. Токар (українська сучасна пісня, сл. Д. Гольде, муз. К. Меладзе)
Ноти для жіночого квартету акапела
Ноти для жіночого тріо акапела
Ноти для мішаного квартету акапела
Мішаний квартет з акомп. ф-но
Дует+фортепіано
Тріо+фортепіано
Соло+фортепіано
Ноти для фортепіано
Жіночий квартет+фортепіано

 

«Україна — це ти» ноти для дитячого хору (сл. Тіни Кароль, муз. М. Бровченка, хорова обр. Ольги Токар)
Ноти для дівочого/жіночого тріо
Ноти для дуету з акомп. ф-но
Для дівочого тріо з акомп. ф-но

 

Ноти 2020-2018

«З Україною в серці»: ноти патріотичної пісні. Триголосна вокальна обробка для жіночого ансамблю до святкування Дня Незалежності.
Ноти для жіночого тріо

 
«Попурі українських пісень» («Червона рута») – ноти для мішаного ансамблю в легкій естрадній обробці, соло сопрано (обробка Ольги Токар)
Ноти для мішаного квартету

 

«Пахне м’ята» для жіночого ансамблю під супровід (В. Крищенко, Г. Татарченко, обр. О. Токар, Ля-мінор)
Ноти для жіночого тріо

 
«Фолькмодерн» для мішаного фольклорного ансамблю під сіпровід (пісня з серіалу «Свати», До-мінор) (скачати першу сторінку) (прослухати оригінал)

«У сосновому борочку» – ноти для дівочого ансамблю під супровід. Е мінусовка.
Ноти для жіночого тріо

 
«Місяцю князю» для мішаного ансамблю під супровід (сл. Івана Франка, муз. О. Токар—А. Попруги, хорова обр. О. Токар) (скачати першу сторінку)

 


 

Вгору