Ноти та обробки пісень: сайт композитора Ольги Токар

Ноти та обробки від Ольги Токар – офіційний сайт композитора та аранжувальника Ольги Токар, створений в допомогу  музичним гуртам, аматорським колективам, дитячим та мішаним хорам, вокальним ансамблям тощо.

Всім привіт, друзі! Так, я – аранжувальник Ольга Токар. Я працюю над створенням аранжувань для ансамблів ось вже 15 років. Написано дуже багато творів акапела та під супровід. Велика кількість нот була написана для мого улюбленого гурту Театру Пісні Джерела. Саме він був моїм початком і є зараз джерелом натхнення.

Ноти українських пісень для хору

На цьому сайті я буду виставляти всі свої ноти, вокальні обробки, словом – всі твори для Вас, мої любі музиканти та керівники гуртів.
Моя мета: підвищити рівень українського хорового мистецтва, запобігти занепаду музичної культури серед дітей та підлітків, розширення асортименту творів для багатоголосся, формування творчого смаку музикантів.

Сучасні діти, і особливо підлітки не можуть співати прості пісні зі шкільної програми тільки для формування гармонічного слуху – адже вони чують навколо сучасні треки.
Саме тому, я розпочала беспрецендентну акцію: я починаю працювати над створенням нових, цікавих, незааганжованих обробок будь-яких сучасних та народних творів. Все, що цікаво Вам, мої дорогенькі професіонали та аматори, все що хочете співати Ви зі сцени, на просторах Ютубу – я буду обробляти та прописувати в 4 або 5 голосів. 
Я можу написати хорову обробку пісень такого гурту, як “Время и стекло”, виконавців Дзідзьо, Макс Барскіх, Елджей в стилі Моцарта, Баха, Пахмутової або джазовому сучасному звучанні.

Українській спільноті дуже припала до серця моя обробка цієї пісні – «Пісня про пісню»: ноти і мінусовка для жіночого або дівчого ансамблю (квартету).

Також, я дуже розумію керівників аматорських гуртів, які шукають в інтернеті ноти по запиту “Ноти українських народних пісень” і знаходять лише результати простенької мелодії популярної, невигадливої народної пісні. Ця пісня вже сидить в печінках, але ще й в нотах прописана одна мелодія)
Я вирішила це змінити.

За рік я написала або гармонізувала вже більше ніж 100 творів. І це не просто нотна  партитура! До нотного набору входить нотна партитура (тріо, квартет та інші), мінусовка (чистий мінус та з беками), демоплюс, аудіопартії для розучування. Це неабияке спрощення роботи та економія часу керівників гуртів.
Багато хто з музичних гуртів вже співають ці пісні на різних сценах. Приєднуйтесь і Ви!

Ви маєте змогу замовляти у мене власні твори, або продивитися в готових та написати мені. Швидкість виконання замовлення персонального аранжування – до 4-х робочих днів.

На цьому сайті будуть декілька розділів: народні українські пісні, українські сучасні пісні, зарубіжні пісні та інше.

Про мій сайт. Зараз є декілька розділів з тематическими розділами:
Ноти народних пісень
Колядки
Сучасні пісні
Зарубіжні
Духовні
Написати мені

Замовити аранжування, придбати готову партитуру: 
📱 Вайбер: +38(066)777-56-45;
📨 Пошта: ukr.nota@ukr.net
🖥 ФБ група: facebook.com/notyolgatokar/
❤ Канал в Ютубі: Ноти українських  пісень.

 

Топ 3 популярних нотних партитур:

Колядка «Нічка та радісна» («Нічка та ясная») – ноти для хору та жіночого ансамблю. Музика та слова В. Богачука, редакція О. Токар.
Ноти для мішаного хору
Для тріо

Красива колядка «Зіронька срібная» для мішаного хору, жіночого тріо. Цей твір дуже сподобався регентам та музикантам.
Це дуже красива колядка, легко лягає на слух, проста у розучуванні, кліросний варіант!
Ноти для мішаного хору
Ноти для тріо

«Коляда ти коляда» ноти для мішаного хору, тріо, квартету (сл. Н. Семени, муз. А. Попруги, Фа-мажор, куплети заспівують різні солісти, дуже жвава та красива колядка)
Ноти для мішаного хору
Ноти для квартету
Ноти для дитячого, жіночого тріо

Найсвіжіші ноти:

Тут – свіженьке. Те, що вчора було лише в уяві, в планах, в мріях, сьогодні вже в партитурах!

«Їдуть козаченьки»: обробка народної пісні для жіночого ансамблю. Сучасна, запальна фонограма!

✅ тональність – Ре мінор з модуляцією у мі бемоль мінор;
✅ два варіанти партитури: триголосна і мішана.


 

Колядка «Нічка та ясная» – нотний набір – вокальна обробка, мінусовка, аудіопартії кожного голосу для жіночого тріо або мішаного хору:

✅ тональність колядки – Мі мінор;
✅ є два варіанти партитури: мішана та жіноча триголосна.


 

Красивий різдвяний кант «Світла радість»: дуже молитовний духовний твір (колядка) для жіночого тріо.

✅ тональність – Мі мінор;
✅ є два варіанти партитури: жіноча триголосна та мішана з соло.


На моєму сайті ви можете продивитися, ознайомитися з нотами (можна скачати лише першу сторінку). Щоб придбати ноти – треба звернутися особисто на вказані контакти.
З повагою – Ольга Токар!

Вгору