Ноти та обробки пісень: сайт композитора Ольги Токар

Ноти та обробки від Ольги Токар – офіційний сайт композитора та аранжувальника Ольги Токар, створений в допомогу  музичним гуртам, аматорським колективам, дитячим та мішаним хорам, вокальним ансамблям тощо.

Всім привіт, друзі! Так, я – аранжувальник Ольга Токар. Я працюю над створенням аранжувань для ансамблів ось вже 15 років. Написано дуже багато творів акапела та під супровід. Велика кількість нот була написана для мого улюбленого гурту Театру Пісні Джерела. Саме він був моїм початком і є зараз джерелом натхнення.

Ноти українських пісень для хору

На цьому сайті я буду виставляти всі свої ноти, вокальні обробки, словом – всі твори для Вас, мої любі музиканти та керівники гуртів.
Моя мета: підвищити рівень українського хорового мистецтва, запобігти занепаду музичної культури серед дітей та підлітків, розширення асортименту творів для багатоголосся, формування творчого смаку музикантів.

Сучасні діти, і особливо підлітки не можуть співати прості пісні зі шкільної програми тільки для формування гармонічного слуху – адже вони чують навколо сучасні треки.
Саме тому, я розпочала беспрецендентну акцію: я починаю працювати над створенням нових, цікавих, незааганжованих обробок будь-яких сучасних та народних творів. Все, що цікаво Вам, мої дорогенькі професіонали та аматори, все що хочете співати Ви зі сцени, на просторах Ютубу – я буду обробляти та прописувати в 4 або 5 голосів. 
Я можу написати хорову обробку пісень такого гурту, як “Время и стекло”, виконавців Дзідзьо і Макса Барських. Можу обробити Павла Зіброва в стилі Моцарта, гурт “Без обмежень” в стилі Баха, або небезпечну касетну музику Поплавського в джазовому сучасному звучанні.

Українській спільноті дуже припала до серця моя обробка цієї пісні – «Бандуристе орле сизий»: ноти і мінусовка для жіночого або дівчого ансамблю (тріо).

Також, я дуже розумію керівників аматорських гуртів, які шукають в інтернеті ноти по запиту “Ноти українських народних пісень” і знаходять лише результати простенької мелодії популярної, невигадливої народної пісні. Ця пісня вже сидить в печінках, але ще й в нотах прописана одна мелодія)
Я вирішила це змінити.

За рік я написала або гармонізувала вже більше ніж 100 творів. І це не просто нотна  партитура! До нотного набору входить нотна партитура (тріо, квартет та інші), мінусовка (чистий мінус та з беками), демоплюс, аудіопартії для розучування. Це неабияке спрощення роботи та економія часу керівників гуртів.
Багато хто з музичних гуртів вже співають ці пісні на різних сценах. Приєднуйтесь і Ви!

Ви маєте змогу замовляти у мене власні твори, або продивитися в готових та написати мені. Швидкість виконання замовлення персонального аранжування – до 4-х робочих днів.

На цьому сайті будуть декілька розділів: народні українські пісні, українські сучасні пісні, зарубіжні пісні та інше.

Про мій сайт. Зараз є декілька розділів з тематическими розділами:
Ноти народних пісень
Колядки
Сучасні пісні
Зарубіжні
Церковні
Написати мені

Замовити аранжування, придбати готову партитуру: 
📱 Вайбер: +38(066)777-56-45;
📨 Пошта: ukr.nota@ukr.net
🖥 ФБ група: facebook.com/notyolgatokar/
❤ Канал в Ютубі: Ноти українських  пісень.

 

Топ 3 популярних нотних партитур:

Різдвяна нова колядка «Розкрило небо свої долоні». Триголосна і мішана партитури. Сл. і муз. І. Ходорівської Обр. і виконання – О. Токар
Ноти для жіночого тріо

Колядка «Стукаєм, господар, до твоєї хати». Ноти для триголосного жіночого ансамблю, хору, а також мішаного хору. Сл. і муз. І.Ходорівської Обр. і виконання – О.Токар
Ноти для тріо

«Коляда ти коляда» ноти для мішаного хору, тріо, квартету (сл. Н. Семени, муз. А. Попруги, Фа-мажор, куплети заспівують різні солісти, дуже жвава та красива колядка)
Ноти для мішаного хору
Ноти для квартету
Ноти для дитячого, жіночого тріо

Найсвіжіші ноти:

Тут – свіженьке. Те, що вчора було лише в уяві, в планах, в мріях, сьогодні вже в партитурах!

«НЕ ТВОЯ ВІЙНА»: моя нова робота: ноти і мінус для жіночого гурту, пісня з репертуару гурту “Океан Ельзи”.
Слова і музика Святослава Вакарчука, обр. Ольги Токар.

✅ тональність до# мінор;
✅ діапазон: соль# малої октави у альтів, до# другої октави у сопрано;
✅ є триголосна партитура, мінус, демоплюс і аудіопартії кожного голосу;
✅ рівень складності – середньо-складний;


 

«ВІЛЬНІ ДУХОМ» – нова патріотична військова пісня, ноти і мінус для мішаного квартету:

✅ Тональність ре мінор;
✅ діапазон: фа малої октави у альтів, сі бемоль першої октави у сопрано. Є триголосна та мішана партитури, рівень складності – простий.


 

«Троянди на пероні»: обробка пісні для жіночого квартету або для жіночого тріо.

✅ Тональність Ре мінор;
✅ Діапазон: Соль малої октави у альтів, ре другої октави у сопрано. Пісня написана solo+trio, тобто основна мелодія – у солістки, і цікаві музичні «відповіді» ансамблю


На моєму сайті ви можете продивитися, ознайомитися з нотами (можна скачати лише першу сторінку). Щоб придбати ноти – треба звернутися особисто на вказані контакти.
З повагою – Ольга Токар!

Вгору