Всі питання по нотам і партитурам

Іван

Дорогі ДЖЕРЕЛА! Ви справжні професіонали! А виконання пісень просто віртуозне. Гарненько, мелодично, чистенько, Ваш спів милує серце і душу. Нехай будудь невичерпні Ваші ДЖЕРЕЛА!!!!

Любовь

Оля,спасибо большое за доставленное удовольствие от прослушивания и просмотра выступлений вашего коллектива! Здесь,в Эстонии,мы,члены украинского землячества, не забываем украинскую культуру и пытаемся,в силу своих возможностей, продвигать ее.Члены нашего ансамбля не имеют муз.образования,но мы чувствуем душой красивые лирические украинские песни.
Удач вам в творчестве и всего самого доброго!С уважением Любовь Козлова.

Театр Песни Джерела

Спасибо Вам за такие теплые слова! рада, что нас знают и любят в Эстонии)Всего Вам хорошего! С уважением, Ольга Токарь, худ.рук.Театра Песни ДЖЕРЕЛА.

Ірина

дуже дякую вам, Ольга , за вашу творчість, і за можливість користуватись вашою працею. Я викладаю в коледжі культури на Західній Україні, ваші обробки в нас користуються шаленою популярністю – ансамбль пісні і танцю “Душа” виконують “Ой на горі сніг біленький”, “Якби я мала крила”, хор “Відродження ” виконує “Небо і земля”, “Ой чий то кінь”. Шкода, що більше немає можливостей скачати ноти((((( Продовжуйте і надалі плідно працювати, хай Вас Бог благословляє!!!!!!!!!!!!!!! З повагою і вдячністю Ірина Хватаєва

Театр Песни Джерела

Ірино, доброго дня! щиро дякую за гарні слова. дуже приємно. ці слова надихають на нові обробки.)))) незабаром наш колектив випустить різдв*яний диск з колядками та щедрівками. якщо буде бажання мати партитури моїх обробок, пишіть конкретно яку- я скажу.чи зможу я її надіслати.( деякі пісні є комерційними, тому їхні ноти я не викладаю ) з повагою, Ольга Токар.

Ірина

буду безмежно вдячна!!!!!!!!!!! я працюю в Дубенському коледжі культури і мистецтв РДГУ, бачила у вас в друзях Олександра Тарасенко – ми з ним разом закінчили клас диригування в Зеленко Г.О. (Рівненське музучилище). я веду хор викладачів “Відродження”,і ваши обробки були ДУЖЕ ЦІННОЮ знахідкою!!!!!! особливо “Ой чий то кінь”. також на вашому сайті я скачала “Сніг” і “Крила”, їх виконує ансамбль пісні і танцю “Душа”коледжу, керівник – учень Тарасенка С.Гавриленко. В нашому місті кожного року проходить конкурс “Різдвяні піснеспіви” і я беру вашу”Небо і земля”. п

Театр Песни Джерела

А ми були у Вас в Дубно на день міста в цьому році )))) і батюшка у нас родом з Дубно. мені дуже приємно чути такі гарні слова на нашу адресу. сама ж я почала писати обробки, тому що не могла знайти чогось вартого для нашого колектива.За освітою я – хормейстер, робота ведучою – моє хобі, яке вже стало професією. Ой, чий-то кінь стоїть – зараз на концертах ми виконуємо швидше, ніж на запису.взагалі, за останні 3-4 місяці я дізналася, що мої обробки виконують, тому що почали дзвонити і писати люди з проханням дати ще ноти, або з вдячністю ,як Ви.

Театр Песни Джерела

Дорогие друзья! Идя навстречу всем поклонникам вокальной музыки и просто музыкантам, мы создали этот раздел. Теперь все желающие могут задать вопрос администрации сайта, а также написать свои пожелания или оставить благодарность.

Раздел ОТЗЫВЫ сейчас проходит тестовый период и мы будем благодарны, если Вы сообщите нам о любых неполадках или неудобствах. Также мы будем благодарны, если Вы нам сообщите о каких-либо неполадках в других разделах, найдете ошибки или подскажете, как можно улучшить юзабилити сайта.

В скором времени на сайте появится много новых интересных нот, доступных для скачивания одним щелчком мышки.

С уважением – Андрей.

Залишити відгук / коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вгору