Написать

Ірина

дуже дякую вам, Ольга , за вашу творчість, і за можливість користуватись вашою працею. Я викладаю в коледжі культури на Західній Україні, ваші обробки в нас користуються шаленою популярністю — ансамбль пісні і танцю «Душа» виконують «Ой на горі сніг біленький», «Якби я мала крила», хор «Відродження » виконує «Небо і земля», «Ой чий то кінь». Шкода, що більше немає можливостей скачати ноти((((( Продовжуйте і надалі плідно працювати, хай Вас Бог благословляє!!!!!!!!!!!!!!! З повагою і вдячністю Ірина Хватаєва

Театр Песни Джерела

Ірино, доброго дня! щиро дякую за гарні слова. дуже приємно. ці слова надихають на нові обробки.)))) незабаром наш колектив випустить різдв*яний диск з колядками та щедрівками. якщо буде бажання мати партитури моїх обробок, пишіть конкретно яку- я скажу.чи зможу я її надіслати.( деякі пісні є комерційними, тому їхні ноти я не викладаю ) з повагою, Ольга Токар.

Ірина

буду безмежно вдячна!!!!!!!!!!! я працюю в Дубенському коледжі культури і мистецтв РДГУ, бачила у вас в друзях Олександра Тарасенко — ми з ним разом закінчили клас диригування в Зеленко Г.О. (Рівненське музучилище). я веду хор викладачів «Відродження»,і ваши обробки були ДУЖЕ ЦІННОЮ знахідкою!!!!!! особливо «Ой чий то кінь». також на вашому сайті я скачала «Сніг» і «Крила», їх виконує ансамбль пісні і танцю «Душа»коледжу, керівник — учень Тарасенка С.Гавриленко. В нашому місті кожного року проходить конкурс «Різдвяні піснеспіви» і я беру вашу»Небо і земля». п

Театр Песни Джерела

А ми були у Вас в Дубно на день міста в цьому році )))) і батюшка у нас родом з Дубно. мені дуже приємно чути такі гарні слова на нашу адресу. сама ж я почала писати обробки, тому що не могла знайти чогось вартого для нашого колектива.За освітою я — хормейстер, робота ведучою — моє хобі, яке вже стало професією. Ой, чий-то кінь стоїть — зараз на концертах ми виконуємо швидше, ніж на запису.взагалі, за останні 3-4 місяці я дізналася, що мої обробки виконують, тому що почали дзвонити і писати люди з проханням дати ще ноти, або з вдячністю ,як Ви.

Театр Песни Джерела

Дорогие друзья! Идя навстречу всем поклонникам вокальной музыки и просто музыкантам, мы создали этот раздел. Теперь все желающие могут задать вопрос администрации сайта, а также написать свои пожелания или оставить благодарность.

Раздел ОТЗЫВЫ сейчас проходит тестовый период и мы будем благодарны, если Вы сообщите нам о любых неполадках или неудобствах. Также мы будем благодарны, если Вы нам сообщите о каких-либо неполадках в других разделах, найдете ошибки или подскажете, как можно улучшить юзабилити сайта.

В скором времени на сайте появится много новых интересных нот, доступных для скачивания одним щелчком мышки.

С уважением — Андрей.

Оставить отзыв / комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Вверх