ru  ua

Ноти акапелла

Ноти акапелла - ресурс, створений для музичних колективів, які володіють різними за рівнем музичними можливостями та які люблять джазові акапелли.

Невелика передмова: кілька років тому ми спробували знайти в інтернеті джазові акапелли для змішаного складу, та  були неприємно здивовані, навіть  спантеличені - ноти пісень і творів a `capella просто були відсутні. Зараз у Вас є унікальна можливість завантажити та ознайомитися з джазовими нотами акапелла, які входять до репертуару відомого українського колективу Театру Пісні Джерела.

Театр Пісні Джерела - це вокальний ансамбль, котрий з 2004 року поряд з основним репертуаром виконує і пісні a `capella. Втім, перед колективом з самого початку стояло завдання співати не тільки народні пісні, а й інші твори, наприклад, всесвітньо відомі авторські пісні. Останнім часом пісні a `capella займають гідне місце в концертних виступах колективу.

Авторську обробку пісень робить Ольга Токар - художній керівник і хормейстер колективу. Її вокальні обробки українських народних пісень та інших творів, виконаних у легкій, цікавій і зрозумілій джазовій манері, незмінно знаходять багато теплих відгуків у серцях слухачів.

   

"Ой чий то кінь стоїть " і "Небо і земля" - різні за багатьма показниками твори. Перший було написано в 2008 році і записано в студії того ж року. Тому в нотах ця пісня буде звучати швидше і трохи складніше. Другий твір - написаний нещодавно.

   

Ноти цих та багатьох інших пісень можна скачати у розділі Скачати ноти
Дизайн - Наталя Весна