Ноти та обробки пісень: сайт композитора Ольги Токар

Ноти та обробки від Ольги Токар – офіційний сайт композитора та аранжувальника Ольги Токар, створений в допомогу  музичним гуртам, аматорським колективам, дитячим та мішаним хорам, вокальним ансамблям тощо.

Всім привіт, друзі! Так, я – аранжувальник Ольга Токар. Я працюю над створенням аранжувань для ансамблів ось вже 15 років. Написано більше ніж 97 творів акапела та під супровід. Велика кількість нот була написана для мого улюбленого гурту Театру Пісні Джерела. Саме він був моїм початком і є зараз джерелом натхнення.

Ноти українських пісень для хору

Але також дуже багато написала обробок для дитячих хорів, колективів мішаного складу.

На цьому сайті я буду виставляти всі свої обробки, вокальні аранжування, словом – всі твори для Вас, мої любі музиканти та керівники гуртів.
Мета цього ресурсу: підвищувати рівень українського хорового мистецтва, запобігти занепаду культури (музичної насамперед) дітей, підлітків, розширення асортименту та кількості творів для хору чи ансамблю, формування творчого смаку музикантів.

В деяких музичних школах старші хори ще можуть співати пісні про “коника”,  “лягушку-квакушку” та інші. Але сучасні підлітки не можуть співати пісні тільки для формування гармоничного слуху або для формування правільної інтонації. Їм треба – щоб було цікаво, сучасно, зрозуміло.

Свіженька партитура та мінусовка нової обробки «Пісня про пісню» Тараса Петриненко:

Також, я дуже розумію керівників аматорських гуртів, які шукають в інтернеті ноти по запиту “Ноти українських народних пісень” і знаходять лише результати простенької мелодії популярної, невигадливої народної пісні. Ця пісня вже сидить в печінках, але ще й в нотах прописана одна мелодія)
Я вирішила це змінити. 

Саме тому, я розпочала беспрецендентну акцію: я починаю працювати над створенням нових, цікавих, незааганжованих обробок будь-яких сучасних та народних творів. Все, що цікаво Вам, мої дорогенькі професіонали та аматори, все що хочете співати Ви зі сцени, на просторах Ютубу – я буду обробляти та прописувати в 4 або 5 голосів. 
Я можу написати хорову обробку пісень такого гурту, як “Время и стекло”, виконавців Дзідзьо, Макс Барскіх, Елджей в стилі Моцарта, Баха, Пахмутової або джазовому сучасному звучанні.

Ви маєте змогу замовляти у мене власні твори, або продивитися в готових та написати мені. Швидкість виконання замовлення персонального аранжування – до 4-х робочих днів.

На цьому сайті будуть декілька розділів: народні українські пісні, українські сучасні пісні, зарубіжні пісні та інше.

Про мій сайт. Зараз є декілька розділів з тематическими розділами:
Ноти народних пісень
Колядки
Сучасні пісні
Зарубіжні
Духовні
Написати мені

Замовити аранжування, придбати готову партитуру: 
Вайбер: +38(066)777-56-45;
Пошта: ukr.nota@ukr.net
ФБ група: facebook.com/notyolgatokar/
Канал в Ютубі: Ноти українських  пісень.

 

Топ 3 популярних нотних партитур:

«Ой тумане»: ноти для тріо під супровід фортепіано (тональність Мі-мінор, триголосна партитура, діапазон ансамблю: соль малої октави у альта, ре другої октави у сопрано)

«Червона стрічечка»: ноти для дівочого або жіночого ансамблю, жвава пісня про кохання (партитура на три та чотири голоси під фонограму). Ноти для дівочого жіночого тріо.


«Ми танцюєм джаз»
: для дитячого тріо, ансамблю, хору (пісня з репертуару A. Pipper з Білорусі). Нотна партитура триголосна, тональность – Ля♭ мінор, діапазон Ля♭ малої октави – Мі♭ 2-ї октави.
Ноти для вокального тріо
Фортепіано для вок. партитури Light
Тріо+фортепіано Light
Фортепіано ProVersion
Тріо+фортепіано ProVersion

 

Найсвіжіші ноти:

Тут – свіженьке. Те, що вчора було лише в уяві, в планах, в мріях, сьогодні вже в партитурах!

«В ніч На Івана Купала» Ноти для жіночого тріо (ансамблю):

Про нотну партитуру:тональність – до мажор, соло у 2-го сопрано, діапазон – соль малої октави у альтів, до другої октави у сопрано.


 

Фінальна пісня «Доля в долонях» для юнацького, шкільного ансамблю:

Про твір: фінальна пісня для будь-якого концерту, красиві слова, потужна енергетика.
Партитура чотириголосна, якісна авторська мінусовка.


 

«Не забудь»: балада про кохання з репертуару Ladies` TRIO. Сл. Богдан Стельмах Муз. Іванна Гавюк (за мотивами романса Богдана Янівського). Пропонуються ноти разом з мінусовкою:

Про нотну партитуру: тональність – Ре-мінор, діапазон – соль малої октави у альтів, до дієз другої октави.


На моєму сайті ви можете продивитися, ознайомитися з нотами (можна скачати лише першу сторінку). Щоб придбати ноти – треба звернутися особисто на вказані контакти.
З повагою – Ольга Токар!

Вгору