Отзывы

Юля

Дуже хороші обробки пісень 🙂

Театр Песни Джерела

Спасибі за оцінку, скоро з*являться нові обробки, періодично заходьте на сайт.

иван

Здраствуйте!
Хотелось бы сказать вам большое спасибо
за вашу работу.
У меня тоже есть несколько
отсканированых произведений-постараюсь
в ближайшее время отправить вам на ваш ящик.
С уважением-Иван

Театр Песни Джерела

Іване, доброго дня!
Спасибі Вам за відгук. Ось моя скринька — djerela@i.ua
Чекаю Вашого листа і відскановані нотки)))

Ольга

Спасибо огромное за партитуры и записи вашего хора!И за ваш труд и талант; некоторые песни пела в учебном хоре Харьковского института культуры, было очень интересно ознакомиться с вашими обработками.Очень хочется что-нибудь применить на практике ( работаю с самодеятельным хором) спасибо еще раз за ноты…

Театр Песни Джерела

Спасибі, Ольго! Мені дуже важливо чути оцінку моєї праці! Після кропіткої роботи приємно зайти у відгуки і почитати))) Надихає!!

Віра

Величезне вам спасибі! За пісні, за нотний матеріал і чудовий спів!!!!

Театр Песни Джерела

І Вам подяка за відгук! До речі, зараз якраз займаюся підготовкою партитур до нотного набору. Незабаром з*являться нові обробки!)))

Олена

вчора чисто випадково потрапила на ваш сайт, відверто кажучи, була надзвичайно вражена тим,що у вас можна скачати ноти, я працюю худ.керівником в БК і не одноразово приходилось на слух «здирати ноти» Піккардійської терції, що займало немало часу, а тут такий цінний подарок. Низенький вам уклін за вашу працю та щедрість!!!!!!

Театр Песни Джерела

Олено, спасибі за оцінку моєї праці!

Инна

Величезна ВАм дякую!!!!! за те, що ви робите і за за нотки!!! це просто скарби!!!!!!!!!!!!!! величезних ВАм творчих успіхів!!

Театр Песни Джерела

Спасибі, Інно! Впродовж місяця на сайті з`являться ще нові обробки!

Христина

Ольга, Вы просто «профи»! Спасибо Вам огромное за Ваши аранжировки! Я руковожу хором уже 15 лет и у меня просто нет слов. Спасибо, что делитесь своим трудом с нами!!! Я очень рада, что нашла Ваш сайт! Успехов Вам и в творчестве и в жизни вообще! 🙂

Театр Песни Джерела

Христино, подяка Вам за такі теплі слова! Скажу відверто — ці слова надихають мене на подальшу творчість! Успіхів Вам!

Григорий

Огромный привет с Кубани!Я работаю художественным руководителем сельского дома культуры, и так как осваивали кубанские земли наши предки с Украины , мы любим и поём украинские песни-они как родные, ближе к душе. У нас естественно, исполнители — не профи и если бы Вы, Оля,были так любезны выслать ноты парочки относительно несложных песен,я был бы очень признателен. С уважением Григорий.

Театр Песни Джерела

Здравствуйте, Григорий! Очень люблю песни Вашего края.
Мои музыкальные вкусы формировались под песни Кубанского хора, ансамбля «Криниця», Раисы Гончаровой и ансамбля «Родник».
Я написала Вам на почту.
С уважением, Ольга Токарь.

ирина

Олечка вы классные!Мой учитель Жадик Надежда Григорьевна вас помнит(Она училась и проходила с вами практику). ВАМ здоровья , творческих успехов а также: МОРЕ УДАЧИ и ДАЧИ у МОРЯ!!!

Театр Песни Джерела

Доброго дня, Іро!
Дуже приємно чути щирі слова, спасибі!
Я дуже вдячна Надії Григорівні, вона мене у свій час вокально «направила».
Дякую за побажання! З повагою, Ольга Токар.

Наталі

доброго дня!ви дуже гарний гурт мені подобається слухати пісні вашого жанру.в нас в школі в івано-франківській області проводився концерт и квартетос співали вашу пісню *Ой на горі сніг біленький*ми майже 6 місяців вчилися її співати в нас вийшло звичайно не так як у вас якщо б ми мали такі діні як у вас то можливо вийшло б краще.
в мене є відео якщо би вас зацікавило послухати я можу вам скинути.

Elena

Олена
Я працюю у дитячій школі мистецтв. З великим задоволенням слухаю пісні у виконанні вашого гурту. Деякі пісні я використала для свого вокального ансамблю. Звісно,виконати на такому професійному рівні не вдається, але ми стараємося. Співали «Місяцю князю», «Як би я мала крила орлині». Успіхів вам і хай завжди вам щастить!

Театр Песни Джерела

Доброго дня! Спасибі за гарну оцінку нашої творчості! Буде приємно послухати пісню у Вашому виконанні. Ось моя скринька — djerela@i.ua
Чекаю))

Камилла

Я очень давно хотела с вами познакомиться , но когда я увидела вас на тв шоу «Голос країни» , я поняла что вы очень добрый,творческий, отзывчивый человек и набралась смелости вам написать. Учитывая то что мои колективы работаю на голом энтузиазме и то что в принципе вокальных нот почти нет, а то что есть уже «изЪезженно» до такой степени… а ансамбль и хор нужно постоянно заинтересовывать новыми произведениями. Я хотела бы узнать у вас, делаете вы обработки под заказ?
С уважением, Камилла!

Театр Песни Джерела

Доброго дня, Камілло! Мені, як хормейстеру, дуже приємно чути слова визнання від коллеги). Оскільки в мене насичений графік, я поєдную художню, репетиційну та організаційну роботу в Театрі Пісні Джерела та роботу ведучої, то часу на обробки, нажаль, дуже мало. Але можливо. Більш детальніше я напишу Вам на пошту.
З повагою, Ольга Токар.

Камилла

Спасибо огромное, Ольга!!! Буду ждать!!!

Крістіна Гудзівська

Усім доброго здоров»ячка.Я дуже вдячна Господу Богу, що познайомилась з Вашим мистецтвом.Дуже гар- но і на професійному рівні.Дякую Вам за приємні хвилини при прослуховувунні Ваших пісень.Я керую російським хором в Німеччині.дуже рада зкористуватися Вашими нотами.Гарні обробки.дякую

Театр Песни Джерела

Вітаю Вас, Крістіно! Я вдячна Вам!
мій шлях до написання обробок пісень акапела почався після створення Театру Пісні Джерела. Пошукавши в інтернеті та по нотних збірках, виявилося, що хочеться співати щось інше та неординарне — отак я взялася до власного написання обробок.
Маю надію, що ними скористається ще не один десяток людей.
З повагою, Ольга.

Галия Ауба

Дорогие Артисты театра «Джерела» огромное вам спасибо за ваше прекрасное творчество! Я из Казахстана, очень люблю ваши песни, с удовольствием из слушаю, взяла несколько нот, хочу выучить со своим ансамблем.Извините за нескромность, нельзя ли у вас попросить ноты попурри tle-show-must-go-on. Буду очень признательна.Хочу познакомить своих сельчан с вашим творчеством.

Театр Песни Джерела

Добрий день Галия! Ответила на почту.

Іван

Дорогі ДЖЕРЕЛА! Ви справжні професіонали! А виконання пісень просто віртуозне. Гарненько, мелодично, чистенько, Ваш спів милує серце і душу. Нехай будудь невичерпні Ваші ДЖЕРЕЛА!!!!

Любовь

Оля,спасибо большое за доставленное удовольствие от прослушивания и просмотра выступлений вашего коллектива! Здесь,в Эстонии,мы,члены украинского землячества, не забываем украинскую культуру и пытаемся,в силу своих возможностей, продвигать ее.Члены нашего ансамбля не имеют муз.образования,но мы чувствуем душой красивые лирические украинские песни.
Удач вам в творчестве и всего самого доброго!С уважением Любовь Козлова.

Театр Песни Джерела

Спасибо Вам за такие теплые слова! рада, что нас знают и любят в Эстонии)Всего Вам хорошего! С уважением, Ольга Токарь, худ.рук.Театра Песни ДЖЕРЕЛА.

Ірина

дуже дякую вам, Ольга , за вашу творчість, і за можливість користуватись вашою працею. Я викладаю в коледжі культури на Західній Україні, ваші обробки в нас користуються шаленою популярністю — ансамбль пісні і танцю «Душа» виконують «Ой на горі сніг біленький», «Якби я мала крила», хор «Відродження » виконує «Небо і земля», «Ой чий то кінь». Шкода, що більше немає можливостей скачати ноти((((( Продовжуйте і надалі плідно працювати, хай Вас Бог благословляє!!!!!!!!!!!!!!! З повагою і вдячністю Ірина Хватаєва

Театр Песни Джерела

Ірино, доброго дня! щиро дякую за гарні слова. дуже приємно. ці слова надихають на нові обробки.)))) незабаром наш колектив випустить різдв*яний диск з колядками та щедрівками. якщо буде бажання мати партитури моїх обробок, пишіть конкретно яку- я скажу.чи зможу я її надіслати.( деякі пісні є комерційними, тому їхні ноти я не викладаю ) з повагою, Ольга Токар.

Ірина

буду безмежно вдячна!!!!!!!!!!! я працюю в Дубенському коледжі культури і мистецтв РДГУ, бачила у вас в друзях Олександра Тарасенко — ми з ним разом закінчили клас диригування в Зеленко Г.О. (Рівненське музучилище). я веду хор викладачів «Відродження»,і ваши обробки були ДУЖЕ ЦІННОЮ знахідкою!!!!!! особливо «Ой чий то кінь». також на вашому сайті я скачала «Сніг» і «Крила», їх виконує ансамбль пісні і танцю «Душа»коледжу, керівник — учень Тарасенка С.Гавриленко. В нашому місті кожного року проходить конкурс «Різдвяні піснеспіви» і я беру вашу»Небо і земля». п

Театр Песни Джерела

А ми були у Вас в Дубно на день міста в цьому році )))) і батюшка у нас родом з Дубно. мені дуже приємно чути такі гарні слова на нашу адресу. сама ж я почала писати обробки, тому що не могла знайти чогось вартого для нашого колектива.За освітою я — хормейстер, робота ведучою — моє хобі, яке вже стало професією. Ой, чий-то кінь стоїть — зараз на концертах ми виконуємо швидше, ніж на запису.взагалі, за останні 3-4 місяці я дізналася, що мої обробки виконують, тому що почали дзвонити і писати люди з проханням дати ще ноти, або з вдячністю ,як Ви.

Театр Песни Джерела

Дорогие друзья! Идя навстречу всем поклонникам вокальной музыки и просто музыкантам, мы создали этот раздел. Теперь все желающие могут задать вопрос администрации сайта, а также написать свои пожелания или оставить благодарность.

Раздел ОТЗЫВЫ сейчас проходит тестовый период и мы будем благодарны, если Вы сообщите нам о любых неполадках или неудобствах. Также мы будем благодарны, если Вы нам сообщите о каких-либо неполадках в других разделах, найдете ошибки или подскажете, как можно улучшить юзабилити сайта.

В скором времени на сайте появится много новых интересных нот, доступных для скачивания одним щелчком мышки.

С уважением — Андрей.

Оставить отзыв / комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Вверх