Написать

Ігор

дуже гарно виконуєте! успіхів! хай вам щастить!

Театр Песни Джерела

Дуже дякуємо всім за гарні слова і побажання. Вони несуть у собі бурхливі хвилі натхнення.

Зараз працюємо над дуже цікавими обробками найкращих пісень дуже відомих виконавців. Виконуватися будуть акапелла, і це буде дуже незвичайно))).

До речі, планове оновлення нотного списку:

«Із сиром пироги»
«Чарівна скрипка»
«Сиджу я край віконечка»
«І в вас і в нас хай буде гаразд»
«Гей соколи»
«Фолькмодерн»
«Старий рік минає»

Олег

Доброго дня! І Доброї Вам творчості!Давно вже про Вас знаю,маю ваш диск. І один диск відправив товаришам в Німеччину.Обробки пісень просто чудові, це велика майстерність! Дякую!

Олександр Гарбуза

Щиро дякую Театру пісні Джерела за цікаві аранжування, професійну майстерність виконання, і саме головне за Вашу теплу та щиру душу!!! Сам працюю в РБК і знаю скільки потрібно часу, щоби добитися якогось результату, починаючи з аранжування твору і закінчуючи концертним виконанням… Це маса роботи… І після цього безкоштовно викладати ноти для загального користування, так як це робить Театр пісні Джерела — воістину благородний вчинок. НИЗЬКИЙ ВАМ УКЛІН ТА ТВОРЧОГО НАТХНЕННЯ В ПОДАЛЬШІЙ ВАШІЙ НЕЛЕГКІЙ ПРАЦІ!!! ВИ — СУПЕРОВІ!!!
P/S. Окрема подяка О.Токар, В.Грицишину та О.Тарасенку за чудові аранжування!!!

Юрий

Здравствуйте.Ребят, вы просто супер!Премного благодарен за ваше творчество.Многолетия вам жизненого и творческого.

Театр Песни Джерела

Спасибо Юрий. Вам взаимно всего наилучшего!

Ксения

Сказать,что я удивлена-это мало!!! Вы просто супер!!! Такая мощь. энергия, профессионализм!!! Дай Бог Вам огромного творческого неиссякаемого потенциала!!!Пусть все все у вас будет на миллион процентов!!! Спасибо вам за творчество!!! Оно прекрасно!

Театр Песни Джерела

Очень приятно, Ксения. У нас много хороших и интересных задумок на перспективу, много творческих экспериментов.

Александр

Здравствуйте! Мне очень нравится ваше творчество))) Я уже не раз был на ваших концертах. А есть у Вас ноты колядки «Нова радість стала». Большое Вам спасибо))))

Театр Песни Джерела

Александр, спасибо! По поводу нот: что-то придумаем.

Yulia

Колектив пречудовий! Дуже талановиті, гарні, щирі!!!!! А особливо хочеться відмітити Ольчину майстерність!!!!!!! Всіх благ вам і процвітання вашим родинам та колективу!!!!!

Владимир

Уважаемый, Театр Песни Джерела!
Спасибо вам за творчество, такое разнообразное и всеобъемлющее. И за песнопение Спи Иисусе.
(Есть ли у вас русский текст ?)

Театр Песни Джерела

Спасибо за высокую оценку нашему творчеству. Русского текста к сожалению нет.

ГАННА

ЩИРО ВДЯЧНА ЗА ВАШУ ТВОРЧУ ПРАЦЮ!УСПІХІВ ВАТ ТА НАТХНЕННЯ!

Театр Песни Джерела

Дуже Вам дякуємо за теплі слова побажання.

марта

Велике вам спасибі!Чекаємо нових обробок!!!!!!

Театр Песни Джерела

Добрий день!
Дякую за приємні слова. Зараз займаюся новими обробками для гурту Джерела, але не а`капельними, а під аранжування.
Можливо, незабаром з`являться і нові обробки а`капела.
З повагою, Ольга Токар.

Анастасия

Добрый день!
У вас замечательный сайт!
Я студентка Университета в Челябинске и хочу организовать вокальный аккапельный ансамблик. Мне очень понравиллось Ваше творчество, очень здорово и необычно!!!
Вы не против, если Ваши некоторые обработки песен будут исполнены? Ешё хотела бы Вас попросить нотки the show must go on, очень понравилось!
Заранее спасибо за ответ!

Театр Песни Джерела

Добрый день! Ответила на почту.

Тамара

Добрый день,Ольга и ансамбль «Джерела».Я руководитель вокального коллектива и не скрою снимала ваши песни для исполнения.Потому что энергия,профессионализм и вкус вашего коллектива впечатляет — хороший пример для подражания.Аранжировкой и обработкой не умею заниматься — таланту не хватат.Если не сложно можно ноты попурри песен Майкла Джексона?Заранее благодарна и участники коллектива за помощь в творчестве С ув.Тамара.

Валентина

Доброго дня, Ольго, та палкі вітання всім суперталановитим учасникам чудового театру пісні «Джерела»! Я працюю методистом РБК та керівником ансамблю української пісні. Дуже захоплюємось Вашою творчістю. Щиро вдячна за можливість користуватися Вашими обробками, які ми з великим задоволенням використовуємо у своїй роботі. Вибачте за нескромність, але дуже б хотілося вивчити пісні «Пахне м’ята» та «Пісня на добро» у Вашій обробці. Напишіть, будь ласка, чи можна отримати і яким чином Ваші партитури. Наперед вдячна. Творчих Вам успіхів, повні зали вдячних глядачів та насолоди від Вашої нелегкої і такої приємної для людей праці!!!!!!!

Театр Песни Джерела

Доброго вечора, Валентино!
Спасибі за чудові слова, нам дуже приємно чути відгуки професіоналів!
З повагою, Ольга Токар.

Елена

Олечка, как можно приобрести ваши партитуры?

Театр Песни Джерела

Олено, напишіть мені на пошту ukr.nota@ukr.net
З повагою, Ольга Токар.

Сергій

Доброго вечора чи ночі.
Супер колектив,слухати Вас — це одне задоволення.
Можу допомогти, якщо треба в друкуванні партитур,(для вас безкоштовно :))маю досвід, працюю в Sibelius.
Пишіть!

Театр Песни Джерела

Вітаю, Сергію!
Для мене Ваша пропозиція щодо набору партитур дуже приємна і актуальна, тому що всі ноти, що є на сайті, замовляються за властні кошти. Правда, зараз зовсім немає часу займатися нотами — концерти, зйомки…)) Напишіть, будь-ласка, Вашу поштову скриньку, напишу Вам.
Дякую Вам за приємні слова!

Анна

Уважаемая Ольга, уважаемые участники ансамбля,
я не хормейстер (всего лишь теоретик 🙂 и сайт ваш нашла случайно, когда уже почти совсем отчаялась найти украинские песни для моих детей в хорошем исполнении. Я уже много лет живу за границей и поэтому мои дети растут в окружении другой культуры и другой музыки. Я была очень рада познакомиться с вашим творчеством. Ваши аранжировки и высокий певческий уровень были по достоинству оценены всем нашим семейством — теперь мои дети (да и я) признают многие украинские песни только в ваших аранжировках

Театр Песни Джерела

Анна, доброго дня! Повністю з Вами згідна, щодо українських пісень в неті. Багато співаків пропогують українську пісню, як щось сільське, просте. Як на мене — повний несмак. Ми намагаємося піднести українську пісню, як коштовний діамант, щоб всі, хто почує, сказали — які ж красиві українські пісні…
Спасибі, що знайшли час написати, дуже приємно, коли знаєш, що гурт слухають і люблять!
З наступаючими святами св. Миколая, Новим Роком та Різдвом Христовим!

Наталья

Дорогая Ольга!От всего сердца благодарю за ваше творчество!Я — руководитель вокального ансамбля «Отрада» и мы с большим удовольствием исполняем произведения из репертуара театра песни «Джарела», здесь, в Оренбургской области.2 месяца назад нашему коллективу присвоили звание «народного» и большую роль в этом сыграло исполнение «Отрадой» ваших аранжировок. Пытаюсь сама делать обработки, но пока не всё получается… Очень хотелось бы исполнить песни с сопровождением из вашего репертуара, но без вашей помощи никак не обойтись.Не могли бы вы высла

Театр Песни Джерела

Наталья, здравствуйте! Ваше письмо не пришло полностью, поэтому не знаю, о чем Вы просите, продублируйте письмо, или напишите мне в личку — djerela@i.ua
Искренне радуюсь Вашим достижениям, и приятно, что Джерела заочно приняли в этом участие))))
Жду Вашего письма в личку))

Юля

Дуже хороші обробки пісень 🙂

Театр Песни Джерела

Спасибі за оцінку, скоро з*являться нові обробки, періодично заходьте на сайт.

иван

Здраствуйте!
Хотелось бы сказать вам большое спасибо
за вашу работу.
У меня тоже есть несколько
отсканированых произведений-постараюсь
в ближайшее время отправить вам на ваш ящик.
С уважением-Иван

Театр Песни Джерела

Іване, доброго дня!
Спасибі Вам за відгук. Ось моя скринька — djerela@i.ua
Чекаю Вашого листа і відскановані нотки)))

Ольга

Спасибо огромное за партитуры и записи вашего хора!И за ваш труд и талант; некоторые песни пела в учебном хоре Харьковского института культуры, было очень интересно ознакомиться с вашими обработками.Очень хочется что-нибудь применить на практике ( работаю с самодеятельным хором) спасибо еще раз за ноты…

Театр Песни Джерела

Спасибі, Ольго! Мені дуже важливо чути оцінку моєї праці! Після кропіткої роботи приємно зайти у відгуки і почитати))) Надихає!!

Віра

Величезне вам спасибі! За пісні, за нотний матеріал і чудовий спів!!!!

Театр Песни Джерела

І Вам подяка за відгук! До речі, зараз якраз займаюся підготовкою партитур до нотного набору. Незабаром з*являться нові обробки!)))

Оставить отзыв / комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Вверх